600 soatlik o‘quv dasturi bo‘yicha «Mol-mulkni baholash» kursiga tinglovchilar qabuli eʼlon qilinadi. Mashg‘ulotlar 2026-yil 7-iyul kuni boshlanadi.
Eʼlon qilingan: 25/05/2026
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2011-yil 31-maydagi 213-son taʼlim faoliyati uchun litsenziyasi (muddatsiz). O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Taʼlim sifatini nazorat qilish davlat komissiyasining 2021-yil 30-noyabrdagi 34-son taʼlim muassasasini davlat akkreditatsiyasidan o‘tkazish sertifikati.
Mashg‘ulotlar boshlanishi: 2026-yil 7-iyul.
Manzil: Toshkent shahri, Islom Karimov ko‘chasi (sobiq O‘zbekiston shoh ko‘chasi), 49-uy, TDIU maʼmuriy binosi, o‘ng blok, 3-qavat (mo‘ljal — «Hilton» mehmonxonasi ro‘parasi).

Набор слушателей на курс «Оценка имущества»
Объявляется набор слушателей на курс «Оценка имущества» по 600-часовой учебной программе. Начало занятий 07 июля 2026 года.
Опубликовано: 25.05.2026
Лицензия Кабинета Министров Республики Узбекистан на образовательную деятельность от 31 мая 2011 г. № 213 (бессрочна). Сертификат о государственной аккредитации образовательного учреждения Государственной комиссии по надзору за качеством образования при Кабинете Министров Республики Узбекистан от 30 ноября 2021 г. № 34.
Начало занятий 07 июля 2026 года
Адрес: г. Ташкент, ул. Ислама Каримова (бывший проспект Узбекистанский), 49, административное здание ТашГЭУ, правый блок, 3-й этаж (ориентир — напротив гостиницы «Хилтон»).